2017-03-18

Гіркін зізнався у всіх гріхах і пройшовся «по Захарченку

Колишній ватажок терористів «ДНР» Ігор Гиркин (Стрєлков) стверджує, що якби не він, то «ніякої» ДНР «в помині не існувало б».

«Те, що я зловмисно здав половину території» ЛНР «і» ДНР «- з’ясувалося вже давно Нещодавно вийшло на поверхню, що Маріуполь — .. Теж я здав Скоро з’ясується, що» безальтернативний Мінськ»- теж через мене», — написав російський бойовик на своїй сторінці в «Вконтакте».

Також Гиркин пройшовся по нинішньому ватажкові проросійських Терористів на Донбасі Захарченко Олександру, якого він іронічно називає «геніальним керівником» і «паном».

«Тепер залишилося дочекатися, коли з’ясується, що з врученням паспорта Джигурда пана Захарченка підставив … хто б ви думали? Ну, да, а кому ж ще? Адже якби я не вторгся в мирну процвітаючу Україну або не став після виходу зі Слов’янська заходити в Донецьк -…! то ніякої ДНР в помині не існувало б Відповідно, не було б у неї ні паспортів, ні такого геніального керівника, як пан Захарченко Нікому нічого було б і вручати Аргумент залізний Раджу троля-ботів взяти на озброєння » , — додав колишній так званий «міністр оборони ДНР».

mykyiv.com.ua

Привет российским снайперам: первая украинская дальнобойная винтовка

display_related_posts_via_categories()