2017-06-07

Матеріали для утеплення будинку

materali-dlya-uteplennya-budinkuБудівництво власного житла завжди сприяє тому, що власники починають добре розбиратися у будівельних матеріалах. Адже потрібно вирішувати, який матеріал обрати, наприклад, якщо робити утеплення будинку, який матеріал краще підходить для даху – металочерепиця чи профнастил, які пластикові вікна більш надійні тощо. Поки ви знаходитеся на етапі будівельних робіт, поговоримо саме про питання утеплення, адже є різні варіанти зробити приміщення захищеним від вітру, морозу та інших факторів. Враховуючи, що ціни на енергоносії дуже сильно підвищилися, таке утеплення сприятиме значній економії. Тому поговоримо про матеріали, які допоможуть зберігати тепло у вашій оселі. Торкнемося іншого питання: вибору виробників та фірм, які займаються постачанням будівельних матеріалів. Важливо мати надійного постачальника, який займається продажем якісних товарів. Враховуючи високі ціни на матеріали, ви зможете обрати для себе найкращий варіант.

Скловата

Багато дізнатися про характеристики скловати як матеріалу для утеплення будинку ви можете, вивчаючи її переваги. Одразу підкажемо фірму, яка надасть найякісніші матеріали від хороших виробників: http://dahstroy.com.ua/catalog/fasadi. Також підприємство подбає про доставку всіх придбаних матеріалів у Луцьк, Рівне, Сарни, Хмельницький. Вам не доведеться самостійно займатися цим питанням. Також можете замовити все необхідне для вікон: наприклад, москітні сітки на вікна, а також вікна на балкон або мансарду . Тепер перейдемо до характеристик скловати.

Необхідно зазначити переваги цього матеріалу:

‒ невисока ціна;

‒ еластичний матеріал;

‒ має вогнестійкі та вологостійкі властивості;

‒ захист від вібрацій;

‒ добре ізолює від всіх звуків.

Враховуючи невеликий об’єм, який займає рулон скловати, транспортувати його доволі легко та, відповідно, дешево. Після розпакування матеріал відновлює свій зовнішній вигляд. Чому перевагою є еластичність матеріалу? Це пояснюється просто: на відміну від базальтової вати, вона має більш довгі волокна, тому її дуже зручно використовувати на об’єктах, які мають неправильну форму.

Базальтова вата

Завдяки своїм властивостям базальтова вата буде дорожчою за скловату. Такий матеріал має ряд переваг, зокрема:

‒ це вогнестійкий матеріал;

‒ стійкість до появи плісняви, а також грибків;

‒ чудово відштовхує воду.

Незважаючи на хороші звукоізоляційні властивості обох матеріалів, скловата все-таки краще захищає від проникнення шуму. Тоді завдяки чому ціна на цей матеріал, що сприяє утепленню будинку, є вищою? Все пояснюється просто: цей матеріал не змінюватиме своєї структури впродовж років, він довговічний. Проте такий матеріал зазвичай не використовують на нерівних поверхнях, надаючи в цьому випадку скловаті перевагу.

display_related_posts_via_categories()