2017-07-02

Російські окупанти повинні на колінах просити вибачення в українців (Відео)

Українців убивають ті, кого потім обмінюють і повертають до своїх матерів! — журналіст

Покажіть це матері полоненого кадрового російського розвідника Агєєва, який воював на українському Донбасі за контрактом російської армії.

23-річна Надя Морозова з містечка Окни на півночі Одеської області пішла в українську армію 2 місяці тому. Теж контракт. Вона взагалі кухарем була у 59 мотопіхотній бригаді, яка зайшла на передок якраз змінюючи наших морпіхів із 137 батальйону.

# Павлопіль Донецької області. Ми були там півроку тому. Степ. Фермери пасуть своїх овець і садять хліб. Коли не стріляють.

А стріляють там тепер часто. Кожен день. На позиціях сепарів стоять вдень 5-10 чоловік. Ближче до вечора під’їжджають машини, вивантажується боєкомплект, який потім і розстрілюється по українських позиціях і мирних жителях.

Ось і вся «громадянська війна», вашу мать.

На цій стороні — українці, які захищають свій народ, щоб російська чума не пройшла. На тій, у зеленці — кадрові російські військові і трохи «апалченцев». Мало їх уже залишилося.

А Надю Морозову мамі з татом і її дитині вже ніхто не поверне. А цього полудурка, що поїхав за довгим рублем в Україні розстрілювати людей, обміняють для його матусі.

То ви на колінах стояти повинні і просити вибачення в українців. А ви тільки вмієте волати і виправдовуватися.

volianarodu.org.ua

display_related_posts_via_categories()