2017-04-04

З’явилось останнє відео загиблого в Авдіївці бійця (Відео)

З0 березня 2017 року від розриву міномета поблизу міста Авдіївка загинув боєць 72-ї ОМБР Олександр Педак. Чоловіку було 57 років. Місяць тому, в коментарі Gazeta.ua Олександр розповідав, як йому воюється. Мріяв піти в наступ і визволити Донбас від окупантів.

«Стріляють щодня, увесь ліс у воронках. Місцеві кажуть, що то ми їх обстрілюємо, але це ж неправда. Бойовики луплять по мирним районам Авдіївки і їм це просто так не минеться, — каже Олександр. Смерті не боюсь, хоч я старший годувальник в сім’ю. Крім дітей маю ще й онуків. Вони пишаються, що я воюю. Ми захищаємо свою землю, свій край. Ворогів треба виганяти звідси, щоб вони далі не йшли».

Олександр Педак родом з Запоріжжя. Два роки тому підписав контракт з 72 ОМБР. Воював в найгарячішій тепер точці на Донбасі — Авдїївці. На війну пішов і його син.

Разом з Олександром загинули його побратими: доброволець Дмитро Сумський і боєць 72 ОМБР, Олег Новохатько. Ще один їхній побратим Дмитро перебуває зараз у воєнному госпіталі міста Дніпра, де медики повертають його до життя.

gazeta.ua

display_related_posts_via_categories()